Oferta tłumaczeń ustnych

Zapraszam także do skorzystania z mojego doświadczenia w zakresie tłumaczeń ustnych z języka niemieckiego. Moje wieloletnie doświadczenie, a także doskonała znajomość języka niemieckiego pozwoli Państwu na doskonały kontakt z kontrahentem czy przyszłym partnerem biznesowym podczas rozmów biznesowych czy targów międzynarodowych odbywających się na w Gdańsku.

Tłumaczenia konsekutywne z języka niemieckiego obsługuję wyłącznie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Minimalna jednostka rozliczeniowa tłumaczenia ustnego to blok obejmujący 3 godziny zegarowe.

Jeśli dokonają Państwo odwołania tłumaczenia ustnego dzień przed tłumaczeniem to zobowiązani są Państwo do zapłacenia za blok 3 godzin pracy tłumacza.

Kwestie takie jak dojazd czy data ustalam z Klientem za pomocą maila.
Godzina zegarowa tłumaczenia ustnego z języka niemieckiego to koszt 100 zł brutto.

Moje wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych z języka niemieckiego mogę udokumentować referencjami od Klientów z krajów niemieckojęzycznych.

Wraz z bardzo dużymi inwestycjami wdrażanymi w Gdańsku zwiększa się zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe zarówno pisemne, jak i ustne z języka niemieckiego. W naszym mieście przybywa imprez targowych o charakterze międzynarodowym, na których można poznać swoich potencjalnych Klientów. Jako doświadczona tłumaczka języka niemieckiego mogę pochwalić obecnością na wielu tłumaczeniach ustnych na terenie Trójmiasta. Więcej informacji jest na moim blogu. Do skorzystania z moje szerokiej wiedzy  i doświadczenia zachęcam prywatnych przedsiębiorców, urzędy oraz instytucje z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Gwarantuję Państwu, że podczas spotkania biznesowego Państwa Klienci będą bardzo miło zaskoczeni jeśli podczas rozmów będzie obecna osoba z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Nawiążmy kontakt

Zadzwoń:

502 914 229